Witaj w moim świecie!

Jeśli chcesz przełamać strach przed mówieniem lub skuteczniej mówić po angielsku to świetnie trafiłeś.

Pokażę Ci Mapę Skutecznej Komunikacji (The MAP Method©), pomogę unikać typowych błędów i poczuć się pewniej w rozmowach z innymi, zarówno w biznesie jak i na zagranicznych wyjazdach.

Chcesz więcej?

 

Zaglądaj na mojego bloga i na fanpage Angielski z Kate na FB, a na pewno wiele Ci to ułatwi.

Skutecznie pomogłam już mówić po angielsku ponad 3000 osób – pomogę i Tobie.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną a zobaczę jak mogę Ci pomóc.

Ucz się z Kate

Napisz do mnie, a rozwiążę Twój problem i to o wiele szybciej niż przypuszczasz.

Pisz lub dzwoń

Pomogę Ci uniknąć wielu lat niepowodzeń i straconych szans.

Pobierz za darmo

Jestem praktykiem z ogromnym doświadczeniem i pasją.

Tak, mam wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Wpisz tu swojego maila, a z chęcią się nimi podzielę 🙂

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

Baza Wiedzy

Znajdziesz tu cenne wskazówki, które ułatwią Ci szybką naukę języka

ACROSS, THROUGH czy OVER? a może BY?

ACROSS, THROUGH czy OVER? a może BY?

Niedawno otrzymałam od jednego z Was bardzo ciekawe pytanie dotyczące poprawnego stosowania PRZYIMKÓW takich jak THROUGH, ACROSS czy OVER, które często tłumaczymy jako przejście/ przedostanie się itp. "PRZEZ" jakiś teren, doświadczenie czy sytuację. To dość zawiły...

czytaj dalej

Copyright © Kate Kondratowicz 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zobacz co inni mówią o nauce ze mną

Są to opinie osób z którymi miałam przyjemność wspólnie pracować.

Koniecznie z Kate. Niezwykle profesjonalne spotkania. Praca online a czułam się jakbyśmy siedziały obok siebie. Kate tworzy niesamowitą atmosferę, która rozpuszcza lęk przed mówieniem w języku angielskim a to było dla mnie najważniejsze. Polecam z całego serca.
Joanna Tyras

Dzięki intensywnym lekcjom angielskiego z Kate znacznie poprawiłem swoją komunikację w języku angielskim-swobodnie rozmawiam z zagranicznymi klientami, a także podczas podróży zagranicznej bez problemów rezerwuję bilety lotnicze i obsługę w hotelu. Takie efekty tylko dzięki Kate!
Tomasz Dmuchowski

Bałem się, że będzie to kolejny angielski jak przed laty,bez efektów. Przekonał mnie świetny kontakt z Kate, piorunujące efekty, to że zacząłem mówić po angielsku bez takich ograniczeń. Kate daje dużo więcej niż naukę, daje siebie swoją wiedzą, która jest ogromna i której nie znajdziemy od tak w książkach. Daje pasję, zaangażowanie i to że nauka sprawia radość a każde spotkanie jest wyjątkowe ze względu na przekaz i serce, które zostawia.
Maciej Chrostowski

Co mogę Ci zaproponować?

Kieruję się tym co naprawdę działa w komunikacji, więc jeżeli liczysz na pustą „szkolną” gramatykę i suche regułki owiane marketingową ściemą to ta oferta raczej nie jest dla Ciebie. Jeśli należysz do osób, które unikają zobowiązań i systematycznie spychają swoje cele językowe na dalszy plan, to też raczej nie będzie nam po drodze. Rozwój językowy ze mną to przede wszystkim droga oparta na Twoich indywidualnych potrzebach i celach, przeznaczona dla odkrywców i ludzi zdecydowanych na konkretne efekty.