Dlaczego warto uczyć się ze mną?

Warto uczyć się ze mną z wielu powodów, ale przede wszystkim dlatego, że:

Jestem praktykiem z ogromnym doświadczeniem i pasją

Chyba nie chcesz się uczyć od kogoś kto angielski zna tylko z teorii, a jego jedyny realny kontakt z obcokrajowcami sprowadzał się do kontaktu z obsługą hotelu w jakim się zatrzymał na zagranicznej wycieczce?

Pomogę Ci uniknąć wielu lat niepowodzeń i straconych szans.

Znasz to uczucie, kiedy chcesz coś powiedzieć czy zrobić, ale znowu blokuje Cię Twój własny strach i ograniczenia? Ja też. Byłam tam wielokrotnie, dlatego dziś pomagam innym radzić sobie nie tylko w codziennej komunikacji, ale też w sytuacjach ekstremalnych, kiedy na przykład ktoś zasłabnie i to od Ciebie zależy czy dotrze na czas do szpitala, lub kiedy język angielski to Twoja jedyna szansa na zdobycie nowych znajomości, kontaktów biznesowych czy wiedzy.

Odbyłam dziesiątki podróży i setki rozmów z obcokrajowcami

Dlatego wiem jak pomóc Ci skupić się na tym co naprawdę działa oraz jak unikać wielu błędów językowo-kulturowych, które wielokrotnie sama popełniałam w swoich podróżach po świecie. To coś, czego nie poznasz na typowym kursie językowym, ani ucząc się z native speakerem, który choć posługuje się danym językiem, nie zawsze wie jak skutecznie Ci go wytłumaczyć oraz jak wyjaśnić różnice kulturowe, które są nieodłączną częścią skutecznej komunikacji.

Odkryłam mapę prawdziwej komunikacji, którą z radością Ci pokażę, byś już zawsze czuł się pewniej w rozmowach.

Jak byś się czuł, wiedząc, że nie musisz na siłę wkuwać gramatycznych regułek gdyż istnieje MAPA, która pomoże Ci o wiele szybciej wyrazić Twoje myśli i skutecznie zrozumieć rozmówcę? Mapa, po którą możesz sięgnąć o każdej porze dnia i nocy, i która zdecydowanie przyspieszy Twoje efekty w języku obcym? Po latach zmagań i testowania różnych metod nauki języka opracowałam system, który pomoże Ci w błyskawicznym osiągnięciu swobody w około 70- 80% rozmów z obcokrajowcami. Jeśli tylko masz ochotę, bardzo chętnie pokażę Ci jak możesz go wykorzystać by zamiast zamęczać się żmudną gramatyką, po prostu zacząć mówić skutecznie.

Inwestując w coaching językowy ze mną robisz to raz, a efekty zostają z Tobą do końca życia.

Ile razy obiecywałeś sobie, że w końcu zaczniesz mówić skutecznie? Ile kursów i książek do nauki sprawdziłeś? A może zmieniałeś szkoły i coraz to tańszych korepetytorów w nadziei na to, że ilość przerodzi się w jakość? Tak jak według mnie często nie opłaca  się kupować produktów, kierując się tylko ich ceną, tak czasem nie warto „oszczędzać” na inwestycji w skuteczną komunikację. Pamiętaj – inwestując w rozwój ze mną, robisz to raz, a efekty zostają z Tobą do końca życia.

SŁOWO OSTRZEŻENIA…

Kieruję się tym co naprawdę działa w komunikacji, więc jeżeli liczysz na pustą „szkolną” gramatykę i suche regułki owiane marketingową ściemą to ta oferta raczej nie jest dla Ciebie. Jeśli należysz do osób, które unikają zobowiązań i systematycznie spychają swoje cele językowe na dalszy plan, to też raczej nie będzie nam po drodze. Rozwój językowy ze mną to przede wszystkim droga oparta na Twoich indywidualnych potrzebach i celach, przeznaczona dla odkrywców i ludzi zdecydowanych na konkretne efekty. Wchodzisz w to? Napisz na: angielskizkate@gmail.com

Zdecydowany na szybkie efekty :)?