Ucz się z Kate

Napisz do mnie, a rozwiążę Twój problem i to o wiele szybciej niż przypuszczasz.

Pisz lub dzwoń

Pomogę Ci uniknąć wielu lat niepowodzeń i straconych szans.

Pobierz za darmo

Jestem praktykiem z ogromnym doświadczeniem i pasją.

„Koniecznie z Kate. Niezwykle profesjonalne spotkania. Praca online a czułam się jakbyśmy siedziały obok siebie. Kate tworzy niesamowitą atmosferę, która rozpuszcza lęk przed mówieniem w języku angielskim a to było dla mnie najważniejsze. Polecam z całego serca.”

Joanna Tyras

„Dear Kate,

Your ability to enter into other people’s minds and learn what they have to offer is amazing and incredible.

I’m so happy that I found You.”

Mail od osoby, która uczy się z Kate

„Bałem się, że będzie to kolejny angielski jak przed laty,bez efektów. Przekonał mnie świetny kontakt z Kate, piorunujące efekty, to że zacząłem mówić po angielsku bez takich ograniczeń. Kate daje dużo więcej niż naukę, daje siebie swoją wiedzą, która jest ogromna i której nie znajdziemy od tak w książkach. Daje pasję, zaangażowanie i to że nauka sprawia radość a każde spotkanie jest wyjątkowe ze względu na przekaz i serce, które zostawia.”

Maciej Chrostowski, przedsiębiorca

„Kate świetnie prowadzi proces nauki, który dostosowuje do Twoich naturalnych predyspozycji. Po każdych zajęciach jestem zaskoczona tym z jaką łatwością zaczynam komunikować się w języku angielskim. Podstawą nauki jest zaufanie do nauczyciela i jego metody. Ja zaufałam Kate i z frajdą pędzę dalej. Zajęcia z Kate to przemyślany proces który krok po kroku „rozwiąże Twój język””

Maria Budzowska

„Uczę się z Kate od ponad dwóch miesięcy. Dzięki jej indywidualnemu podejściu oraz nowatorskim rozwiązaniom nauka idzie z łatwością w błyskawicznym tempie. Kate jest bardzo pozytywną i konstruktywną osobą. Bardzo się cieszę, że ją poznałem. Najważniejsze, rozmawiam i komunikuję się JUŻ. KATE jest BARDZO SKUTECZNA!!! Z serca polecam!”

Tomasz Daiksler, pasjonat filmowania, Wielka Brytania

„Dobrze zrobiłem wybierając Kate. Nie ukrywam, że wydawało mi się, że przecież mogę sam sobie poradzić :-). Dzięki sesji z Kate zyskałem pewność, że zrobiłem dobrze. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości i pytania. Wiem nad czym muszę pracować przez kolejne miesiące. Czy poleciłbym Kate dalej? Już to zrobiłem :-).”

Marcin Adamowicz, biznesman, Irlandia

„Nigdy nie sądziłam, że z nauczania można zrobić sztukę. Kate nie tylko żyje angielskim, ale potrafi stworzyć show, które porusza mnie do głębi i na długo zapada w pamięć. To połączenie życiowej pasji i emocji na najwyższym poziomie. Zdecydowanie warto.”

Aleksandra, artystka teatralna

„Świeże bułki, brać póki gorące! Dla wszystkich którzy uczą się angielskiego, a szczególnie dla tych którzy rzeczywiście chcą się zacząć w nim skutecznie komunikować w szybkim tempie. Kate pracuje on-line przez Skype, choć gwarantuję, ze jej energiczną osobowością będziesz się czuł jakby była w pokoju razem z Tobą. Tu już nawet nie mowa o powołaniu, ona to ma we krwi.”

Michalina Sobków, podróżniczka

„Dzięki intensywnym lekcjom angielskiego z Kate znacznie poprawiłem swoją komunikację w języku angielskim-swobodnie rozmawiam z zagranicznymi klientami, a także podczas podróży zagranicznej bez problemów rezerwuję bilety lotnicze i obsługę w hotelu. Takie efekty tylko dzięki Kate!”

Tomasz Dmuchowski, biznesman

„The best teacher we have ever met.”

Eliza & Sylwia

„Pierwsze spotkanie – ogromne zaskoczenie, bo nikt nigdy nie uczył mnie języka obcego w taki sposób. Zabawnie, interesująco, z wyczuleniem na moje potrzeby. UNIKALNE w Kate jest zrozumienie sposobu myślenia, a co za tym idzie specyfiki komunikacji zupełnie innej kultury. Dzięki temu po kilku zaledwie spotkaniach zrozumiałam zagadnienia, schematy, niuanse, których nigdy nie mogłam przyswoić wcześniej i wreszcie ZACZĘŁAM MÓWIĆ PO ANGIELSKU. Dzięki Kate”

Kalina Bełka

„Aby dostać się na specjalność pilotaż na studiach, musiałem zdać egzamin ustny i pisemny z j. angielskiego na poziomie B2+. Profesjonalne i indywidualne przygotowanie Kate do zadania sprawiły, że w krótkim czasie miałem okazję przećwiczyć wiele zagadnień. Do tego sesje wprowadziły więcej emocji do mojej prezentacji. Polecam pracę z Kate ze względu na wiedzę, umiejętności, profesjonalne przygotowanie, wykorzystanie czasu do maksimum i indywidualne podejście do ucznia – idealnie dopasowane do osobowości.”

Paweł Tyras, przyszły pilot

„Sposób w jaki Kate prowadzi sesje sprawił, że chciałbym dalej wgłębiać się w temat. Rozmawiając z Kate czułem się bardzo zrelaksowany i nie czułem się skrepowany. Będę ją rekomendował przede wszystkim za jej profesjonalizm i podejście do klienta.”

Artur Bała, biznesman, Irlandia

„Jestem z Francji. Jak przyjechałam tutaj mieszkać i pracować w ogóle nie mówiłam po polsku, a teraz mówię. Kate mnie bardzo dużo nauczyła, bardzo dużo mówiłyśmy, była motywacja, było super. Polecam, jest super z nią ;-)”

Stephanie, artystka operowa, Francja

„Jeszcze nigdy nie byłem w angielskim tak daleko. Ktoś mi kiedyś powiedział „szukaj ludzi, którzy się czymś pasjonują, masz jedno życie. Oni Ci pokażą to czego szukasz, to są Posłańcy”. Płytkie podejście: „Wiedza-Zastosuj” to nie to. Ja chcę doświadczać, znaleźć kogoś takiego jak Kate – z pasją do języka, historii, kultury… To jest to.”

Tomasz, biznesman

„Każdy mówi, że chciałby się uczyć angielskiego, że powinien, ale że nie ma czasu, że nie potrafi …
Też ciągle miałam wymówki. Ale kiedy poznałam Kate i jej metody nauczania, to wymówki zniknęły! Mogę się z Wami podzielić sekretem jej skuteczności. Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko

Z Kate pracujemy nie tylko nad usprawnieniem mojego angielskiego, co oczywiście było i jest głównym założeniem, ale jak się okazuje również nad moim rozwojem, rozwojem mojego biznesu. Wczoraj np. rozmawiałyśmy o mojej tożsamości biznesowej. Sama poruszam często ten temat z moimi klientami, ale mi oczywiście też potrzebny jest coaching, mentoring i inne formy wsparcia.


Nie spodziewałabym się jednak, moja nauczycielka angielskiego będzie dla mnie tak fantastycznym doradcą życiowym. Dlatego tym bardziej jestem wdzięczna, że dostaje chyba nawet więcej niż dwa w jednym 😃 dziękuję.” 

Katarzyna Jagiełło, bizneswoman