Dziś wyjaśnię Ci jak o wiele pewniej i skuteczniej mówić po angielsku za pomocą strategii KISS, którą żartobliwie nazywam czasem Strategią BUZIAKA. W tym celu dam Ci 5 prostych wskazówek, które według mnie warto stosować by Twoje rozmowy, prezentacje biznesowe czy prowadzone przez Ciebie po angielsku przemówienia i szkolenia były o wiele prostsze i przyjemniejsze dla odbiorcy. Jeśli masz ochotę, koniecznie zajrzyj też do mojego wcześniejszego wpisu, w którym dokładniej opisuję strategię KISS (Kliknij TUTAJ)

Fajne/ Przydatne? Koniecznie udostępnij -> wystarczy, że klikniesz w przycisk nad wpisem 🙂


 

5 KROKÓW DO SKUTECZNIEJSZEJ KOMUNIKACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM 😎🇬🇧🚀

5 umieszczonych poniżej kroków opracowałam dla Ciebie na bazie moich wieloletnich badań nad tym co działa w języku angielskim i w codziennych rozmowach z obcokrajowcami. Bazują one na strategii KISS (Keep it short & simple), którą opracowałam  by pomóc Wam wreszcie przełamać strach przed mówieniem i pewniej rozmawiać z obcokrajowcami.

Zmotywowany?
Daj serducho w komentarzu i do dzieła – jestem ciekawa jak szybko uda Ci się wprowadzić te kroki w życie 


1. Używaj prostych słów


2. Używaj krótkich zdań


3. Używaj prostych struktur


4. Ćwicz i Eksperymentuj 


5. Powiedz to inaczej/ prościej

 (szukaj zastępników)

 

Gwarantuję Ci, że jeśli tylko dasz sobie czas aby na stałe wprowadzić tę strategię do Twojej komunikacji, Twoje rozmowy z obcokrajowcami będą nie tylko o wiele przyjemniejsze ale przede wszystkim skuteczniejsze.

Wierzę, że dasz radę 😎❤️🚀

Kate

Ps. Po więcej info na temat strategii KISS w nauce języka klikaj w link poniżej ⤵️ 😎 

http://katekondratowicz.com/kiss

Stay tuned,
Kate

#AngielskizKate #KISS #KeepItShortKeepItSimple #PoradyKate #sieczytasiewie #PowiedziałaCoWiedziała #GłowaNieBoli #MówPoAngielskuDoWoli #ProstotaRzadzi #MadryNieBladzi