DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA Z APLIKACJĄ MOBILNĄ?

Wiele osób pyta mnie jak uczyć się języka kiedy brakuje czasu, a codzienne obowiązki utrudniają nam systematyczne skupienie na naszych językowych celach. Ponieważ sama także uczę się innych języków obcych i wciąż testuje najnowsze rozwiązania, z całego serca polecam aplikację MONDLY. Zobaczcie sami dlaczego tak jest.

APLIKACJA MONDLY

DLA MOBILNYCH I ZAPRACOWANYCH

Aplikacja MONDLY jest dostępna online na stronie: www.mondlylanguages.com oraz w wersji mobilnej na AppStore i GooglePlay.

MONDLY idealnie sprawdzi się jeśli nie wiesz jak zabrać się do nauki lub jesteś tak zapracowany, że ciężko Ci wyrobić sobie nawyk systematycznego kontaktu z językiem. Dlaczego? Aplikacja sama przypomni Ci o codziennej dawce języka, a na dodatek zrobi to w przystępny i mega ciekawy sposób. Co więcej darmowe mini lekcje nie zajmą Ci więcej niż 5 minut i możesz je wykonać gdziekolwiek jesteś.

LEKKO I PRZYJEMNIE

Najbardziej przekonało mnie to, że jest to jedyna z testowanych przeze mnie aplikacji, która w tak przystępny sposób rozwija wszystkie sprawności językowe – możesz ćwiczyć rozumienie, słuchanie, mówienie, pisanie, a także słownictwo i gramatykę nie martwiąc się o nudne regułki czy szczegóły, a nawet brać udział w dialogach nagrywając swój głos. Na dodatek nie musisz kupować dostępu do kursu by móc uczyć się języka małymi krokami  – aplikacja umożliwia Ci darmowy dostęp do jednego tematu/ lekcji dziennie bez ograniczeń czasowych.

CO TO MOŻE DAĆ?

No właśnie? Po co uczyć się języka za pomocą kolejnej aplikacji, która będzie „zalegać” na moim smartfonie bo nawet do niej nie zajrzę? Jeśli zadajesz sobie takie pytania to najpierw sprawdź MONDLY „na własnej skórze”. Dla jasności: nikt mi nie płaci za polecanie tej aplikacji innym – robię to bo też miałam wiele wątpliwości, zanim zaczęłam ją testować a jako absolutny pasjonat języka chcę ułatwiać skuteczną naukę innym. Ta aplikacja zdecydowanie w tym pomaga, tak więc może dać Ci wiele: efekty językowe, motywacje, relaks, niemal bezwysiłkowe postępy i dostęp do języka gdziekolwiek jesteś. Na dodatek, w wersji płatnej, która kosztuje tylko 15 euro za jeden język i 20 euro za dostęp do ok 32 języków (w wersji angielskiej) możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do wszystkich aspektów języka gdziekolwiek jesteś. Jak dla mnie zdecydowanie warto.