Twoja Ścieżka z Kate

Od czego zacząć?

Zastanawiasz się jak mieć większe efekty i lepiej poukładać emocje, zarówno w życiu prywatnym jak i biznesie?
Napisz do nas a Kate zdecydowanie Ci to ułatwi :-)

KIM JEST KATE :)?

Pasjonatka rozwoju osobistego, sztuk walki i języków obcych. Ekspert skutecznej komunikacji w języku angielskim, którego tajniki zgłębia od 6 roku życia, podróżując po świecie i selekcjonując to co działa oraz to czego lepiej unikać.  W swojej pracy Kate wyznaje zasadę Leonarda Da Vinci: “Prostota jest szczytem wyrafinowania”. Zdecydowana entuzjastka reguły KISS oraz odkrywania języka poprzez skuteczne działanie i aktywną komunikację. Jej klienci twierdzą, że to właśnie unikatowe podejście bazujące na pasjach i głębszych celach klientów powoduje, że język angielski niepostrzeżenie wkrada się do ich świata oszczędzając im lat zmagań i niepowodzeń. Co więcej, jako absolwentka kierunku Kulturoznawstwo w Największym w Europie Centrum Studiów Kanadyjskich, a także międzynarodowy koordynator projektu COMENIUS, czy konsultant metodyczny Oxford University Press, Kate wielokrotnie miała okazję weryfikować tzw. książkowy angielski oraz to co naprawdę działa w komunikacji z obcokrajowcami. Ponad to, jako certyfikowany, międzynarodowy egzaminator TELC identyfikowała najczęstsze wyzwania językowe co spowodowało, że dziś jeszcze skuteczniej może pokazać klientom praktyczne tajniki języka i maksymalnie przyspieszyć ich drogę rozwoju językowo-biznesowego, bazując na tym co najbardziej kochają.

Dlaczego warto jej zaufać :-)?

Ponieważ inspirowanie innych to jej życiowa pasja i skutecznie przeszkoliła już ponad 1500 osób. Co więcej, w 2014 roku, Kate została wyróżniona nagrodami: ‚Lidership & Money’ w kategorii Biznes oraz ‚Spectrum Steady Master’ w kategorii najskuteczniejszych Ambasadorów tego systemu w Polsce. Jako pasjonatka neurolingwistyki i aktywnych metod nauczania, inspirowała też setki nauczycieli na międzynarodowej konferencji IATEFL, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w praktycznym podejściu do języka. Zanim profesjonalnie zaczęła ułatwiać drogę rozwoju innym, sama przez ponad 10 lat zmagała się z licznymi problemami w życiu prywatnym i biznesowym, nieustannie poszukując rozwiązań, które dziś może pomóc Ci wydobyć tak, abyś maksymalnie na tym skorzytsał.

Twój zysk?

Możesz zaoszczędzić sobie nie tylko wielu lat bolesnych rozczarowań i straconych pieniędzy, ale też poukładać swoje emocje i zacząć odczuwać głębszą radość życia – projektując dla siebie życie jakiego pragniesz i uzyskując dostęp do sprawdzonych przez ponad 250 000 firm na świecie systemów działania, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą osiągnięcie Twoich celów. Ich odkrycie i profesjonalne zgłębienie tej wiedzy tylko w ostatnich kilku latach kosztowało Kate ponad 390 dni życia oraz blisko 3800 godzin szkoleniowych odbytych w 4 różnych krajach a Ty możesz mieć do tego dostęp niemal od ręki. Zdecydowany? Napisz do nas już dziś 🙂 !