UWAGA! Ten filmik wiele Ci ułatwi – zobacz i koniecznie napisz w komentarzu co o tym sądzisz

Zobacz kolejny film z serii #ZapytajKate, w której odpowiadam o tym jak w 3 krokach zacząć skuteczniej rozmawiać na niemal dowolny temat  w języku angielskim. Przyda się to zarówno początkującym jak i osobom, które już dobrze mówią po angielsku


Przydatne -> Kliknij niebieski przycisk nad wpisem i udostępnij 🙂

To dla mnie znak, że te treści są dla Ciebie wartościowe i warto robić ich więcej 🙂


 

 

Kochani ,
Często widzę, że nawet osobom całkiem dobrze mówiącym już po angielsku często brakuje MAPY działań, lub przemyślanych strategii, które ułatwią im skuteczną komunikację z innymi.

W moich podróżach po kilkudziesięciu krajach świata zauważyłam, że nawet native speakerzy (czyli osoby, które teoretycznie biegle znają angielski) niekoniecznie potrafią mówić w zrozumiały dla odbiorcy sposób. Nie mówię tu o poprawności gramatycznej czy znajomości słów, tylko o umiejętności tworzenia takich wypowiedzi, których aż chce się słuchać, czyli przemyślanych, prostych i przyjemnych w odbiorze.

Nie wierzysz, że to prawda?

Przypomnij sobie jakąś rozmowę z innym polakiem/polką, która chociaż odbywała się po polsku to i tak nieźle Cię wymęczyła i może nawet zniechęciła. Być może Twój rozmówca był zbyt chaotyczny, być może za bardzo rozwlekał temat… (wiem, bo sama potrafię być w tym ekspertem jeśli chodzi o rozmowy w języku polskim:P)

JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM?

Właśnie dlatego opracowałam dla Was krótki, 3 minutowy film, gdzie podaję Wam 3 proste sposoby na to aby Wasze wypowiedzi były o wiele skuteczniejsze. Zobacz ten materiał i odkryj 3 konkretne kroki do lepszego rozpoczynania, prowadzenia i podsumowywania rozmów w języku angielskim oraz wyrażania swoich opinii.

Ps. Przydatne? UDOSTĘPNIJ innym   Chcesz więcej konkretów na ten temat? Zobacz mój inny wpis gdzie rozpisałam i omawiam konkretne wyrażenia, które pomogą Ci  skuteczniej rozmawiać po angielsku (KLIKNIJ W „Zobacz mój inny wpis”).

Love,
Kate